PERPA LOGO BAYİİ     |    ETA PERPA BAYİİ     |    LOGO DESTEK PERPA     |    LOGO BAYİİ PERPA    |    DİA PERPA BAYİİ
bostancı araç kiralama, kadıköy araç kiralama, suadiye rent a acar
HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın ...

Yıllardan beri sektörümüzde  yönetici ve  çeşitli görevler  yapmış olan 19 yıllık sektör deneyimi , satış ve satış sonrası hizmet ve destek  alanında  faaliyet gösteren kuruluşlarda , çeşitli görevlerde  bulunmuş uzman ve deneyimli kadro tarafından kurulmuştur. Yılların tecrübesi  ile karşınızdayız. TEMMUZ  2012 de kurulan firmamız daha önce  edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeleri sizlerle paylaşmak , sizlere en iyi ürün ve  hizmeti  kaliteli  , hızlı ve ekonomik çözümler sunmak amacı ile  kurulmuştur.

   Arda  Bilişim  , teknoloji ürünlerinin üreticiden tüketiciye etkin ve verimli olarak ulaştırılmasını sağlayan, değer katan hizmetlerden oluşan satış ve satış sonrasında da  müşterisinin yanında olan , geçici değil kalıcı ve sektöründe hep daha iyi ürün , daha iyi hizmet ve sürekliliği hedefleyen bir platform olmayı misyon edinmiştir. Arda  Bilişim  olarak  ürünlerini  direkt üretici veya diğer tedarikçiler vasıtası ile temin eder.  Ürün gurubumuzu ve portföyümüzü seçerken müşteri mize en ekonomik ve doğru çözümü ve projeyi sunmayı  hedefliyoruz.  Bu nedenle tedarikçilerimizi ve ürünlerimizi seçerken kendimiz  için belirlediğimiz kriterleri  üretici ve tedarikçilerimizden bekleriz.

      Arda  Bilişim , ürünlerini dünya çapındaki teknoloji üreticileri ve bunların Türkiye'deki temsilcilerinden tedarik etmektedir. Ürünlerin ve markaların yaşam eğrilerinin çok hızlı değiştiği teknoloji pazarı içinde, güvenli ve rekabette her an önde olmak amacıyla her ürün kategorisinde, önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden birden fazla markanın alternatifleri ile müşterisine sunar. 
     Müşterilerimize ucuz değil ekonomik ,  müşterisinin eksik bilgisinden faydalanan değil müşterisini bilinçlendiren , doğru ürün ve çözümü sunmayı amaçlamaktayız.   . ürünün üretilecek olan satış sonrası hizmet ve artı  değerlerle sunan firmamız sektörümüzdeki en büyük sektör STK olan TUBİDER -TUBİFED  üyesidir. TUBİDER tüzüğünde ve meslek ahlak ve ilkelerinde belirtilen hususları uymayı taahhüt etmiştir.
     Firmamız çalışma alanları ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.  Her türlü soru ve sorununuz için Arda  Bilişim  kadrosu olarak her zaman ve her an bize vereceğiniz görevler için emrinizdeyiz.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Saygılarımızla

Arda  Bilişim teknolojileri & yazılım  Hizmetleri Pazarlama San.Tic.

SOSYAL MEDYA
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz
0212 924 48 44
ARDA BİLİŞİM: PERPA TİC. MERKEZİ A BLOK KAT:9 NO:1190 / İSTANBUL
TELEFON: 0212 924 48 44 E-MAIL: info@ardabilisim.com.tr